Okolí penzionu do vzdálenosti 25km


300x200

Sportovní areál - CAFEX

Areál se v průběhu let stal multifunkčním sportovně-zábavním centrem pro všechny, kteří chtějí trávit svůj volný čas aktivně. Je úplně jedno, jestli chcete podávat vrcholové výkony, či zda jste rodina s malými dětmi na odpoledním výletě. - Beach volejbal, Tenis, Badmintonové kurty, Squash, Bowling a další.

Prohlédnout si trasu

300x200

Tyršovo koupaliště

Příznivci aktivnějšího způsobu trávení volného času u vody v tomto přírodním areálu využijí skokanský můstek, tobogán, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal, menší hřiště na plážový fotbal nebo betonový stůl na ping-pong. Případně se v letních měsících zúčastní některé z kulturních akcí.

Prohlédnout si trasu

300x200

Minigolf

18 betonových a 18 eternitových drah podle normy wmf Základní občerstvení je zajištěno, v originálních obalech,(pivo bernard, limo, oplatky) + káva, čaj.
Provozovatelem minigolfového areálu v Rakovníku je minigolfový klub Golfclub 85 Rakovník,pětinásobný mistr České Republiky z let 1997 – 2001.


Prohlédnout si trasu

Hrad Křivoklát

Křivoklát je jeden z nejstarších a nejvýznamnějších středověkých hradů českých knížat a králů. Nachází se na území městyse Křivoklátu v okrese Rakovník ve Středočeském kraji.

Prohlédnout si trasu

300x200

Skryjská Jezírka

Skryjská jezírka jsou dvě malá jezírka v okrese Rokycany v Plzeňském kraji v České republice. Leží v nadmořské výšce 270 m. Jsou od sebe vzdálená jen několik metrů a každé z nich má délku přibližně 30 m, šířku 10 m a plochu asi 150 m²

Prohlédnout si trasu

300x200

Týřovské skály

Jedná se o rezervaci prvořadého významu, patřící mezi nejcennější a nejzachovalejší části celé CHKO Křivoklátsko. Název rezervace je podle zříceniny přemyslovského hradu Týřova ze 13. století, který se nachází na ostrohu nad řekou Berounkou.

Prohlédnout si trasu

300x200

Krakovec

Krakovec je zřícenina gotického renesančně přestaveného hradu. Zřícenina je umístěna na široké skalní ostrožně nad soutokem Šípského a Krakovského potoka ve stejnojmenné obci.


Prohlédnout si trasu

300x200

Rozhledna Mackova hora - Nové Strašecí

Výstavba zde byla plánována již od roku 1999 a původně se jednalo o konstrukci podobnou té na Tobiášově vrchu. Nakonec přišla stavební firma s úplně novým typem konstrukce, který do té nebyl nikde použit.

Prohlédnout si trasu

300x200

Kounovské kamenné řady

Naučná stezka seznamuje s kounovskými kamennými řadami, jedinou známou megalitickou stavbou tohoto druhu ve střední a východní Evropě. Dále informuje o přírodních poměrech přírodního parku Džbán a náhorní plošiny Rovina, kde se řady nacházejí.

Prohlédnout si trasu